ZNAJDŹ SWOJEGO TERAPEUTĘ

Masz wsparcie w pozytywnej zmianie!

Profesjonalna psychoterapia poznawczo - behawioralna w Zielonej Górze   licencja

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat psychoterapeuty PTTPB nr 316), co potwierdza profesjonalizm moich działań. Jestem też psychologiem, ukończyłam dzienne studia na UAM w Poznaniu. To właśnie w tym mieście zdobywałam początkowo moje doświadczenie zawodowe. Prowadziłam gabinet psychologiczno-terapeutyczny, pracowałam w „Klinice Promienista”, byłam psychoterapeutą w Centrum Zaburzeń Odżywiania. Dojeżdżałam też do Szczecinka, gdzie przez wiele lat prowadziłam psychoterapię osób dorosłych w Centrum Rehabilitacji.

 Ukończyłam wiele kursów i szkoleń (zarówno certyfikat jak i wszelkie dyplomy do wglądu w gabinecie). To jednak, co najbardziej świadczy o skuteczności prowadzonej przeze mnie terapii to zadowolenie moich klientów, którzy nie dawali mi dyplomów, lecz informacje zwrotne i satysfakcję.

W 2013 roku przeprowadziłam się (z przyczyn rodzinnych) do Zielonej Góry, gdzie od nowa rozpoczęłam działalność terapeutyczną. Od tego czasu przekonałam się, że w Zielonej Górze i okolicach - nie jest łatwo znaleźć psychoterapeutę, dlatego cieszę się, że będąc tu mogę pomóc.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz The European Association for Behaviorural and Cognitive Therapies. W pracy zawodowej kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Prywatnie uwielbiam Tatry.


Anna Antkowiak - ZnanyLekarz.pl


Czy to jest właśnie sposób na to, żebyś w końcu pożegnał się z dokuczliwymi myślami lub emocjami? Zrób ten pierwszy mały krok i przyjdź! Sprawdź! Opowiedz, zobacz, posłuchaj i podejmij decyzję, czy to, co mogę Ci zaproponować spełnia Twoje oczekiwania. Nie musisz wybierać "w ciemno", nie zobowiązuje do podjęcia psychoterapii! Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie:

 

692 762 528

Copyright Nazwa.pl